Mgr. Kateřina Valachová, Ph.D.

  • ČSSD
  • Středočeský kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,17. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19. 4. 2021 19:15:00

Praktické maturity řádí - Neuspěl jsem. Veškeré ambice studia se mi zhroutily

Praktické maturity řádí - Neuspěl jsem. Veškeré ambice studia se mi zhroutily

Komentář na facebookovém profilu k právě probíhajícím praktickým maturitám.

Tak to začalo. Praktické maturity řádí od dnešního rána.

Jen několik zpráv z mých sítí:

Tak jsem to nedal... Dostali jsme vyfrézovat vratidlo, jenže já úplně zapomněl, jak se nastavují na fréze posuny a spatne jsem odhadl odměřování, takže mi to nesedělo, mistr se mi snažil poradit, ale nemohl mi vše říct. Nedalo nás to 5, jeden nepochopil výkres, z domova si přinesl trochu jiný, ale to nevěděl až do doby kdy, se výrobky kontrolovaly. Vážně děkuji ministrovi školství za jeho ignoranci. Nechápu, jak se to v naší zemi mohlo stát, nechápu to, celý smysl České republiky, jak je krásná atd jsem zahodil protože dokud u nas budou vládnout s prominutim Idioti, tak tu nikdo nebude chtít zustat. Co by jim to udelalo to posunout.... nic, jenom nekdo nesmí mít velké ego.

A to jsem se na to učil poctivě, ale frézu doma fakt nemám, dokonce jsem se učil i návod na tu frézu, ale to prostě nejde z domova. Bylo vidět, že mistrovi  je nás líto.

Neuspěl jsem. Veškeré ambice studia v Polsku se mi zhroutily, neboť do 30.8. zkrátka musíte mít maturitu a opravný termín praktické je až 6.9. Neuspěla ani spolužačka (pouštěli nás po dvou). Učitelovi to bylo líto, ale říkal, že index chybovosti nás nepustí. Takto to Plaga dopracoval.

Tak jsem neuspěl u praktické... Bylo mi řečeno, že nemám dostatek znalostí a že by bylo dobré si to zopakovat v září.

Zítra mě čeká další předmět, doufám, že je pan Plaga spokojen. A nejsem jediny. Zatím to udělali 2 a 4 neprošli.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama