Mgr. Kateřina Valachová, Ph.D.

  • ČSSD
  • Středočeský kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,18. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

15.05.2021 20:26:00

Ve skutečnosti jsem já “zdědila” pana Plagu

Ve skutečnosti jsem já “zdědila” pana Plagu

Komentář na facebookovém profilu k působení Roberta Plagy na MŠMT

 Píšete mi rozhořčené komentáře k poznámce ministra Plagy na TV Nova. Ten prohlásil, že po mně na úřadě zdědil něco strašného, prý téma na samostatný pořad.

Za prvé: Ve skutečnosti jsem já “zdědila” pana Plagu. Ten tehdy působil na ministerstvu jako politický náměstek za ANO u mého předchůdce ministra Chládka. Plaga tam měl na starosti mimo jiné sport. A působil v této funkci také v době, kdy úřad připravil a prosadil předpisy o inkluzi či povinnou matematiku. Což všechno dnes otloukají o hlavu mně.

Za druhé: Naopak ministr Plaga po mně nezdědil vůbec nic. Skoro třičtvrtě roku mezi námi byl totiž ministrem pan Štech.

A víte, kdo byl jeho náměstkem? Robert Plaga. On je v těch nejvyšších funkcích na MŠMT nepřetržitě více než šest let. Přesto se pořád tváří překvapeně, co se to v tom školství vlastně děje.

Tfuj!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama