Mgr. Libor Bláha, MBA

  • SPD
  • Vyškov
  • zastupitel města
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,49. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.12.2016 13:52:24

Kondolence na Generálním konzulátě RF v Brně

Kondolence na Generálním konzulátě RF v Brně

Dne 26.12. 2016 se členové a sympatizanti Strany Práv Občanů, pod vedením člena Zastupitelstva Jihomoravského kraje a místopředsedy jihomoravské organizace SPO Libora Bláhy, připojili ke kondolujícím na Generálním konzulátě Ruské federace v Brně.

Dne 26.12. 2016 se členové a sympatizanti Strany Práv Občanů, pod vedením člena Zastupitelstva Jihomoravského kraje a místopředsedy jihomoravské organizace SPO Libora Bláhy, připojili ke kondolujícím na Generálním konzulátě Ruské federace v Brně.

Zapálili svíčky a připojili podpisy do kondolenční knihy za zahynuvší při letecké katastrofě letadla Tu 154, která se stala blízko mezinárodního letiště Adler/Soči 25.12. a poklonili se památce zesnulých.

Libor Bláha předal osobní kondolenční list v následujícím znění:

Vážený pane konzule,

včera jsem se dozvěděl zprávu o havárii letadla Tu-154 85572. Dovolte mi abych vyjádřil hlubokou soustrast všem pozůstalým po obětech této katastrofy.

Chtěl bych vzpomenout významného člověka, o kterého svět při této katastrofě přišel a tím je Elizabeta Petrovna Glinka, známá pod pseudonymem doktor Liza. Tato skvělá žena byla známá především svou pomocí lidem zasaženým konfliktem na východě Ukrajiny.

Musím vzpomenout též zahynuvší z celosvětově známého souboru Alexandrovci, kteří svými písněmi ukazují krásu ruské duše a sílu ruského národa.

Vážený pane konzule, včerejší den se kvůli této letecké katastrofě, stal velmi smutným pro mě i pro mnohé občany České Republiky. Přijměte prosím i Vy, Vaši spolupracovníci, občané RF a všichni kteří znali a obdivovali dílo zemřelých při této katastrofě, upřímnou soustrast.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama