Mgr. Lubomír Volný

  • JAP
  • Moravskoslezský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,9. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

21.05.2019 7:45:55

Protiruské sankce? Zrušit!

Protiruské sankce? Zrušit!

Protiruské sankce jsou nelegitimní od svého prvopočátku. Pokud měl být někdo sankcionován měly to být Ukrajinské mocenské struktury, které vznikly nedemokratickým násilným převratem a které začaly terorizovat prorusky smýšlející občany Ukrajiny.

Na Ukrajině byl násilně svržen zřejmě i dle OSN a OBSE legitimně zvolený prezident, parlament i vláda jen proto, protože odmítli podepsat přístupovou dohodu s EU, která směřovala k zotročení Ukrajiny a rozhodli se demokraticky využít výhodnější nabídku Ruské Federace.

EU ústy své delegace ministrů zahraničních věcí garantovali předčasné volby na Ukrajině. Místní nacisté a fašisté nejen z teroristické organizace pravý sektor místo toho zaútočili, těžce ozbrojeni, na vládní budovy, konkrétní demokraticky zvolené politiky a spáchali po Ukrajině desítky vražd prorusky smýšlejících ukrajinských občanů. Logickým důsledkem terorismu těchto Ukronacistických band, pohrobků masového vraha a válečného zločince Bandery, bylo odtržení Doněcka, Luhanska i Krymu.

EU měla okamžitě uvalit sankce na ty, kteří byli zodpovědní za nedodržení dohod e nekomunikovat s žádnou Ukrajinskou vládou, dokud nedojde k jejich dopadení, potrestání a zajištění svobodného průběhu voleb pod striktním mezinárodním dohledem, a to na území celé Ukrajiny.

Když už jsou ve hře sankce, má to být Ukrajina, kdo má být trestán a nikoliv Rusko.

Druhým důvodem je to, že velké státy EU tyto sankce samy nerespektují, investují v Rusku miliardy Eur, čile s ním obchodují, napomáhají jeho technologickému i hospodářskému rozvoji, budují si budoucí kontakty i perspektivní trhy a jsme to my, malé státy EU, které za tento nesmyslný politický akt, nesou ty největší následky.

A zejména pro tyto dva důvody budu vždy a všude hlasovat pro zrušení protiruských sankcí.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout