Mgr. Martin Baxa

  • ODS
  • Plzeňský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,09. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

02.04.2020 16:47:00

Plzeň dostala od značky Hannah 44 stanů

Plzeň dostala od značky Hannah 44 stanů

Celkem 44 stanů získalo dnes darem město Plzeň od zástupců české outdoorové značky Hannah, která byla založena v Plzni v roce 1991 a zanedlouho oslaví 30 let.

Za město Plzeň stany převzali primátor Martin Baxa a radní pro oblast bezpečnosti Martin Zrzavecký, a to od Tomáše Šebesty, ředitele marketingu a vývoje firmy Outdoor Concept a. s., do jejíhož portfolia Hannah spadá.

„Jsme velmi rádi za tento dar. Mě osobně obzvláště těší také to, že jej získáváme od firmy, která vznikla na začátku devadesátých let právě u nás v Plzni, stále zde působí, a svou značku již dostala do řady zemí Evropy, Asie i Ameriky,“ uvedl primátor Martin Baxa.

„Stany město Plzeň využije pro nocování potřebných. Celý systém, jak chceme v době pandemie koronaviru pomoci lidem bez domova, spustíme během několika dnů,“ doplnil radní Martin Zrzavecký.

Podle Tomáše Šebesty, ředitele marketingu a vývoje firmy Outdoor Concept a. s, do jejíhož portfolia Hannah spadá, pomáhá značka Hannah v aktuální nelehké situaci potřebným institucím nejen v Plzeňském kraji. Zdravotnické záchranné službě Plzeňského kraje a Fakultní nemocnici Plzeň poskytla roušky, městu Plzni a Centru sociálních služeb v Praze pak stany pro nocování potřebných i lidí bez domova, oběma subjektům po 44 kusech.

Sportovní materiály, s nimiž ve své modelárně Hannah běžně pracuje, nahradila bavlna, bavlněná povlečení a prostěradla, z kterých švadleny šijí roušky. Ty značka následně daruje tam, kde jsou potřeba. „Uvědomujeme si, jak je současná situace pro všechny náročná, a chtěli jsme také přispět a pomoci. Roušky jsou stále potřeba, a proto jsme se rozhodli zapojit do jejich výroby a podpořit tak vybrané instituce v kraji,“ doplnil Tomáš Šebesta. Zatím tak značka darovala 50 roušek Zdravotnické záchranné službě Plzeňského kraje a 150 roušek ušila pro Fakultní nemocnici Plzeň. Roušky průběžně také vyrábí i pro své zaměstnance. V první řadě pro ty, kteří v těchto dnech musí docházet do práce, ale produkce pokračuje dále tak, aby postupně byli vybaveni všichni zaměstnanci.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama