Mgr. Martin Červíček, Brig.gen.v.v.

  • ODS
  • Náchod
  • senátor
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,01. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

30.01.2021 15:44:00

Případnou mezikrajovou spolupráci nepodceňujeme

Případnou mezikrajovou spolupráci nepodceňujeme

Komentář na facebookovm profilu k aktuálnímu stavu nákazy koronavirem na Trutnovsku.

Nejsilnější útok epidemie v našem kraji dopadá v posledních týdnech zejména na Trutnovsko, a proto moje osobní návštěva byla v tomto týdnu právě v trutnovské nemocnici. Moc děkuji tamním zdravotníkům, zejména například primáři Martinu Šimákovi, lékařce Aleně Kopecké a vrchním sestrám Vlastě Bílkové a Věře Kašparové, že mi na místě ukázali, jak zde v posledních dnech péči o covid pacienty zvládají. 

Snažil jsem se ale také pozorně naslouchat informacím o každodenních problémech, se kterými se v důsledku nárůstu hospitalizovaných pacientů potýkají. Jsou to pro mne cenné informace při hledání dalších cest, jak pomoci.

A děkuji vám všem, kteří se snažíte rizika mírnit alespoň svým odpovědným dodržováním hygienických pravidel, přestože někdy máme všichni pocit, že některá opatření jsou často nesrozumitelná a ne/důvěryhodně prezentovaná.

Aktuální situaci v celém kraji jsem dnes na společné poradě řešil také se všemi řediteli krajských nemocnic. Zatím ji zvládáme v rámci našich nemocnic a pouze s ojedinělými převozy pacientů mimo náš kraj, ale případnou mezikrajovou spolupráci nepodceňujeme a dopředu projednáváme.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama