Mgr. Miroslav Červenka

předseda MO Hnutí Trikolóra Děčín
  • Trikolóra
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,6. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.03.2020 20:13:05

Dva projevy

Dva projevy

nejdůležitější nejsou řeči ale činy a podílel-li se prezident významnou měrou na zajištění tolik potřebného zdravotnického materiálu z Číny, vykonal několikanásobně více než např. německá kancléřka, která sice včera hovořila procítěněji a státničtěji

 Tak jsem shlédl a vyslechl prezidentův projev a jsem z toho celkem rozpačitý. Vadila mi i technická úroveň zpracování, kdy záběr zachycoval i vibrující Zemanovu nohu pod stolem a vlajka v rohu vypadala spíše na vlajku polskou než naši. To bych tedy od profesionálního štábu celostátní televize nečekal, pakliže tedy nešlo o nějakou jeho poťouchlost.
Ani sám prezident Zeman mi nepřišel v nějaké top formě. Při vcelku krátkém(cca 7 minut) projevu se neustále vrtěl a spíše než nějaké pozitivní poselství národu jsem z projevu cítil potřebu rýpnout si do opozice včetně novinářů a umělců, kteří jsou její nedílnou součástí.
Nu což, nejdůležitější nejsou řeči ale činy a podílel-li se prezident významnou měrou na zajištění tolik potřebného zdravotnického materiálu z Číny, vykonal několikanásobně více než např. německá kancléřka, která sice včera hovořila procítěněji a státničtěji, ale je svou liknavostí při zavádění rázných opatření proti koronaviru osobně odpovědná za prodce rostoucí počet nakažených a mrtvých v Německu nejen dnes, ale i v blízké budoucnosti. Tak jako včera měla totiž řečnit cca před týdnem, kdy bohorovně predikovala, že se koronavirem nakazí až 50 milionů Němců. Kdyby k tomu opravdu došlo, znamenalo by to při průměrné „italské" letalitě 4% smrt dvou milionů německých občanů. Ale i kdyby jich byla polovina, bude fatální selhání vlády Angely Merkelové přebíjet jakékoli krásné řeči
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama