Mgr. Miroslav Kavij

  • KSČM
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,79. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

18.09.2018 6:05:07

Migrace – další téma sloužící k podkopávání české suverenity

Migrace – další téma sloužící k podkopávání české suverenity

Výzva „Češi pomáhají“ k jejichž hlavním protagonistům patří herec Jan Hrušínský, písničkář Jaroslav Hutka, kněz Tomáš Halík či dokumentaristka Olga Sommerová je dalším pokračováním podkopávání toho mála, co zůstalo z české suverenity po majetkové

    Divoká privatizace majetku státu, dary církvím v podobě  církevních restitucí, ponižující role našeho státu coby poslušného žáčka v Evropské unii, vývoz finančního kapitálu v podobě dividend v ročních hodnotách stamiliard korun a v posledních letech nekončící téma migrace, to jsou  hřebíčky podkopávající suverenitu českého státu.    „Poselství“ uvedené výzvy  na pomoc migrantů je zvláště tragikomické od Hutky. Člověka přející smrt prezidentu Zemanovi, kterého "opěvuje" ve svých písních, tiše možná čekající, že na   konci  umělecké kariéry se konečně dočká svého megahitu.Tomáš Halík nelichotivě nazýván satanem ví moc dobře, že vycvičení islamisté jsou dílem našich amerických spojenců, kteří stály u zrodu válek v Iráku, Libyi či Sýrii. Vědom si, že naprostá většina lidí u nás nesouhlasí  s islamizací Evropy znamenající v budoucnu střet civilizací.   Pan Hrušínský, chodící "žebrat" o peníze na provoz svého divadla na pražský magistrát, by se příště v roli principála mohl stát iniciátorem dopisu adresovaný našemu spojenci USA a jeho satelitům - členským státům NATO. S  výzvou k ukončení válečných konliktů  a podkopávání suverenity států ve kterých mají především své ekonomické zájmy. Kancléřce Merkelové připomenout, že nechceme z Česka z hlediska migrace udělat druhé Německo. Přesto jsme v této otázce vstřícní, když za poslední roky jsme   přijali desetitisíce uprchlíků před válkou - z Ukrajiny.     Česká republika je solidární.Vláda na uprchlíky přispívá ze státního rozpočtu nemalou finanční částkou.Také český národ mnohokrát dokázal solidaritu s lidským utrpením způsobené nejen  válečnými konflikty, ale i nejrůznějšími přírodními katastrofami v podobě zemětřesení, tsunami a povodní. A Hrušínský, Hutka, Halík stejně jako další signatáři nejrůznějších podobných výzev mohou na dobročinnost věnovat část svých  majetků.  Dokázat všem, že to s pomocí myslí opravdu vážně.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama