Mgr. Miroslav Kavij

  • KSČM
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,82. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

30.01.2019 15:11:46

Zachrání Petříček a Maláčová ČSSD ?

Zachrání Petříček a Maláčová ČSSD ?

Cíl své poslední zahraniční cesty na Ukrajinu splnil ministr zahraničí Tomáš Petříček do puntíku. Tím je mimo jiné slib na rozšíření české pomoci pro tuto zemi a nové sankce proti Rusku.

 

Ačkoliv podle Petříčka za vnější vztahy naší země odpovídá vláda, je zřejmé, že náš ministr zahraničí plní spíše zadání "Západu".

Jak konkrétně pomoci ukrajinským pracujícím v jejich tíživé finanční situaci, přichází s nápadem další ambiciózní ministryně z řad ČSSD - ministryně  práce Jana Maláčová. Její snahou je prosazení návrhu na rozšíření programu pro přijímání pracovníků z Ukrajiny. S cílem "nalákat" do České republiky nové pracovní síly z této země , kteří budou  mzdově zvýhodněni  před českými zaměstnanci.

   V březnu letošního roku se koná volební sjezd ČSSD na kterém se o post v nejužším stranickém vedení  budou oba mladí členové současné vlády oligarchy Babiše ucházet. Na otázku, zda Jana Maláčová a Tomáš Petříček ČSSD zachrání, nebo společně přispějí k "zániku" této nejstarší pseudolevicové strany si musíme zatím počkat.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama