Dvojkolejnost EU
Není to, že se spojí pár států, aby se po ekonomické stránce dohodly na užší spolupráci důkazem toho, že je EU nejednotná a vlastně se tím rozpadá? A není to náhodou i v rozporu s nějakými stanovami EU? Že my v té skupině států nejsme je věc druhá, ale teď mi jde hlavně o princip, jak je to možné? Uděláte něco nebo budete jen přihlížet?
Zajímá Vás také odpověď na tento dotaz? Podpořte dotaz tlačítkem níže a my Vám odpověď zašleme na e-mail. Nicky uživatelů, které zajímá odpověď budou zobrazeny níže.
Prozatím dotaz nikdo nepodpořil. Buďte první! .)



