Mgr. Petr Štěpánek

  • Trikolóra
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,63. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

16.05.2021 11:41:00

Česká republika je Země dvojího metru

Česká republika je Země dvojího metru

Komentář na facebookovém profilu k publicistice České televize

"Způsob, jakým Česká televize provozuje publicistiku, už je poněkud zoufalý. Je to fakt dost na hlavu, když si do pořadu Interview ČT24 zvou některé politiky k rozhovorům, ale pak je nenechají odpovídat. Normální rozhovor totiž probíhá tak, že chvíli mluví jeden a pak zas druhý. Ne tak v České televizi. Zpovykaná Světlana Witovská si nedávno evidentně popletla hřiště. Namísto do televizního studia se dostavila na mistrovství republiky ve skoku do řeči a za každou cenu chtěla být první.

Ale připusťme, že redaktor má být ostrý a má svého hosta tlačit do kouta. Pak se však nabízí otázka, proč tahle redaktoři České televize postupují pouze při rozhovorech s některými politiky, zatímco jiné, své milce, naopak nechávají volně hovořit, jako když horkým nožem studeného másla ukrajuje. Je to jen další příklad toho, že Česká republika je Země dvojího metru a Česká televize v tomto slova smyslu její nejpřednější pracoviště," říká garant Trikolóry pro média Petr Štěpánek.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama