Tahle sklizeň idiotské politiky bude krutá
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k snahám západu o další expanzi na východ
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k snahám západu o další expanzi na východ
Tak si to shrňme. Pokud použijeme demagogickou terminologii České televize a dalších politických a aktivistických zoufalců, pak téměř všechny politické strany, vládní i opoziční někdy kandidovaly jako „nepřiznané koalice“.
Téměř všechny politické strany, vládní i opoziční, někdy kandidovaly jako „nepřiznané koalice“.
Totalita, kterou tu nastolila Fialova mocenská garnitura, je samozřejmě jiná, než byla ta husákovská či jakešovská, ale její základní definiční znaky jsou stejné.
Není nic směšnějšího, trapnějšího a hloupějšího, než když se senátorka JUDr. Hana Kordová Marvanová domáhá toho...
Sešel se rok s rokem, ostuda nejvyšších českých politických funkcionářů pokračuje a Trikolora na svém rok starém stanovisku nemusí měnit, s výjimkou jedné číslovky, ani slovo.
Žijeme ve zvláštně pokřivené době, kdy si část společnosti myslí, že je něco víc než ti ostatní.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k tzv. evropským hodnotám
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k protiruské propagandě
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ukončení války na Ukrajině
Tvrdit, že Trump s Putinem chystají nový Mnichov, je mimořádně hloupé.
Novináři hlavního mediálního proudu, kolaborujícího s Fialovou vládou, o opozičních neparlamentních stranách a lidech, kteří je reprezentují, informují čistě selektivně.
Každý jsme strůjcem svého osudu. Strůjci svého osudu jsou i státní zástupci, kteří na vládní politickou objednávku kriminalizují politickou opozici. Skutečně svobodná Česká republika nepotřebuje další prokurátorské Urválky.
Tohle desatero jsem sepsal už dávno. Nic zásadního se od té doby nezměnilo, pouze neslavný odchod z Afghánistánu a tragédie Ukrajiny dokonale potvrzují vše níže napsané.
S politikou je to v kapelách různě.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k svobodě a demokracii v České republice
Jak se dá ukončit válka? V zásadě pouze dvěma způsoby.
Když v pátek 4. července 2025 postihl značnou část naší země blackout, napsal jsem na svůj facebook tuhle glosu: „Proč jsou blackouty? Jednoduchá odpověď. Dovolili jsme, že Evropě, respektive EU, vládnou regulérní magoři, klimatičtí šílenci.“
Žijeme v zemi, kde se za asistence ODS kamsi vypařilo 12 bitcoinových miliard, ale naše média řeší Trikoloru kvůli zmizelým miliónům, které vůbec nikam nezmizely.
Stručně o Rakušanovi (STAN) a Výborném (KDU-ČSL).