Mgr. Petr Štěpánek

  • TSS
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,7. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

27.09.2021 9:09:00

Věc, která je u politika obzvlášť důležitá

Věc, která je u politika obzvlášť důležitá

Komentář na facebookovém profilu k zásadovosti předsedkyně Trikolóry Zuzany Majerové Zahradníkové

 Jestli někomu opravdu přeju volební úspěch, je to Zuzka Majerová. Ne proto, že jsme už léta přátelé, ale pro její pracovitost, píli a nasazení. Fakt asi neznám nikoho jiného, kdo by před volbami s větší poctivostí obrážel města i vesnice při kontaktní kampani a po večerech či na cestách ještě neúnavně psal a postoval příspěvky na sociální sítě.

A pak je tu ještě jedna důležitá věc, která je u politika obzvláště důležitá. Zuzce na rozdíl od mnoha jiných nechybí smysl pro spravedlnost. A také charakter. Když Fiala a spol. nachystali na mladého Klause onu levárnu s jeho vyloučením, byla Zuzana jediná z celého poslaneckého klubu ODS, kdo se postavil na stranu elementární lidské slušnosti, solidarity a spravedlnosti. A udělala to přes to, že pro ni osobně to znamenalo opustit jistotu zavedené strany a vykročit do neznáma.

Zmiňovanou píli a nasazení ocenili voliči před čtyřmi lety množstvím kroužků, které Zuzce ve výsledku pomohly přeskákat na kandidátce z nevolitelného na první místo a usednout ve sněmovně. Stejné pracovní nasazení nyní tahle pohledná zrzka předvádí coby předsedkyně volební formace Trikolora Svobodní Soukromníci a kandidátka na premiérku. Budu opravdu rád, když to voliči ocení i tentokrát.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama