Mgr. Petr Židek, MPA

Člen ODS Liberec
  • ODS
  • Liberec
  • městský radní
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,06. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

20.03.2019 9:52:00

Silný mandát, který mi dali delegáti sněmu, je velmi zavazující

Silný mandát, který mi dali delegáti sněmu, je velmi zavazující

ODS na Liberecku vede Petr Židek

 Oblastní sdružení ODS Liberec má od pondělí 18. března nové vedení. Předsedou se stal liberecký radní Petr Židek. Za místopředsedy sdružení byli na oblastním sněmu strany zvoleni Stanislav Burdys z místního sdružení (MS) Vratislavice nad Nisou a David Šárka z MS Frýdlant.

Petr Židek k volbě: „Silný mandát, který mi dali delegáti sněmu, je pro mě velmi zavazující. Mezi mé hlavní cíle pro následující dva roky patří rozvoj sítě místních sdružení, zlepšní komunikace uvnitř i na venek v rámci oblasti a především kvalitní příprava volební kampaně pro krajské volby v příštím roce.“

  Sněmu se jako hosté zúčastnili také předseda regionálního sdružení ODS, starosta města Frýdlant Dan Ramzer a poslanec Parlamentu ČR Petr Beitl.

Oblastní sdružení Liberec zahrnuje místní sdružení v Liberci, Frýdlantu, Vratislavicích nad Nisou, Českém Dubu, Hodkovicích nad Mohelkou, Hejnicích a v Novém Městě pod Smrkem, Chrastavě. Předsednictvo oblasti je voleno na období dvou let.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama