Mgr. Robert Šlachta

  • PŘÍSAHA Roberta Šlachty
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,32. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

07.06.2023 20:07:00

Don Pablo nemá na ministerské židli co dělat

Don Pablo nemá na ministerské židli co dělat

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k překazení trestního řízení ministrem spravedlnosti Blažkem

 Můžete mi věřit, že jsem toho viděl už hodně. Ale aby ministr spravedlnosti překazil trestní řízení korupční kauzy a u toho se tvářil, že je všechno v pořádku, tak to je silné kafe i pro mě. A navíc má krytí od premiéra. Teď už je naprosto jasné, že Blažek si vodí Fialu. Premiéra naší země, který ke všemu mlčí a nedělá nic.

ODSka na čele s Blažkem je v brněnské korupční kauze s byty až po krk. Proto se nedivím, že to chtěli zadusit. Jak sami říkají, „chceme zachránit ODS“. Dneska už víme, že spis z této kauzy dostal Blažek do ruky ještě předtím, než to začala policie prověřovat. S informacemi o plánovaných krocích policie. Všichni aktéři se proto mohli na další kroky policie nachystat, a tím překazit vyšetřování.

Don Pablo je ztělesněním prohnilé ODSky z devadesátek a na ministerské židli nemá co dělat. Přísaha požaduje jeho odstoupení, musí okamžitě skončit jako ministr!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama