Mgr. Stanislav Berkovec

  • BPP
  • Středočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,7. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

17. 6. 2014 10:00:48 - středopravicový volič

prázdniny

Řešily jste alkohol ve sněmovně, ale že si berete dva týdny prázdnin, vám přijde v pořádku? Kdybyste jinak na 100% pracovali, neměl bych nic proti, ale proč je pak tak malá účast ve sněmovně při jednáních, při interpelacích apod. během roku?

Odpověď

19. 9. 2014 10:06:06 - Mgr. Stanislav Berkovec
Přeju pěkný den a omlouvám se za zpožděnou odpověď - naše mailové schránky jsou přeplněné. Vzhledem k průběhu "prázdnin" jste měl - měla (z anonymního dotazu nedokážu identifikovat pohlaví) možnost posoudit, jak jsme si "vybrali prázdniny". Právě hnutí ANO iniciovalo projednávání služebního zákona na mimořádné schůzi. Účast na schůzích a hlasování si můžete ověřit na stránkách www.psp.cz. Další záležitost, o které patrně nevíte, je režim práce v poslanecké sněmovně. Na stejných stránkách je v sekci "kalendář akcí". A každé pondělí je permanentně věnováno práci v regionální poslanecké kanceláři. Já osobně jsem strávil i "prázdniny" každé podělí od 8.00 - většinou až do 20 - 21.00 v kanceláři ve Slaném - Masarykovo náměstí 138. Zbylý čas je věnován práci ve výborech, práci v regionech, odborným seminářům a dalším věcem. Jediný "výlet" jsem měl jako signatář Evropské charty bezpečnosti na zasedání v Bruselu, na které nás pozval komisař EU pro dopravu. Jeli jsme s p. prezidentem Mobility Clubu vypůjčeným autem a náklady jsme si platili ze svého. Jinak tzv. dovolenou jsem neměl od roku 1988, kdy jsem nastoupil do redakce Mikrofóra Československého rozhlasu.  
Post scriptum - předpokládám, že tvrdé y ve slově "řešily" neznamená apel jen na dámy ve sněmovně, ale je jen překlepem. Proto rád odpovídám a přejí Vám pěkný den a více informací! 
Standa Berkovec