Mgr. Václav Klaus

  • Trikolóra
  • Hlavní město Praha
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,27. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

04.08.2019 6:52:00

Nechci se v metru rozhlížet a vyhodnocovat nebezpečí

Nechci se v metru rozhlížet a vyhodnocovat nebezpečí

Komentář na facebookovém profilu k tragédii na nádraží ve Frankfurtu nad Mohanem

V zemi hned za našimi hranicemi si máte údajně stoupat na nástupišti hodně daleko od vlaku.

Protože tam došlo opakovaně k tomu, že "nově přicházející" strčil "starousedlíka" pod vlak. Jen tak. Naposledy teď maminku s klukem (8). Kluk zemřel, maminka těžce zraněná.

Představte si, kdyby se to stalo před deseti lety. To by neslezlo z médií měsíc - jeden takhle hrůzný čin - vražda z rozmaru a z nenávisti k naší kultuře.

Teď jsme v situaci, kdy to ještě některá česká média zveřejní (jiná už ale tu zprávu ignoruje) a nahání se spíš lidi na sociálních sítích, které to rozzuřilo a nějak se v afektu vyjádřili.

Tak tedy: Nechci žít v zemi, kde se budu já a moje děti v metru rozhlížet a vyhodnocovat nebezpečí. Za žádnou cenu. To radši budu o polovinu chudší.

Budeme jako jedna z mála českých stran proti jakýmkoli ústupkům vůči EU ve věcech migrace, jednotné sociální dávky a podobně.

Řada dalších to taky říká, ale všimněte si, jak pak hlasují!!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout