Mgr. Václav Krása

Kandidát do Poslanecké sněmovny ve Stř. kr. za TSS.
  • TSS
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,32. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

04.12.2021 20:33:00

OSN se stává zbytečnou institucí

OSN se stává zbytečnou institucí

Komentář na facebookovém profilu k rezoluci OSN o pojmenování Chrámové hory v Jeruzalémě

 Tuto zprávu považuji za velmi závažnou: "Valné shromáždění OSN ve středu jasnou většinou schválilo rezoluci, podle které je jediným platným pojmenováním Chrámové hory v Jeruzalémě její muslimský název al-Haram aš-Šaríf (arabsky Vznešená svatyně). Židovské pouto k nejposvátnějšímu místu judaismu materiál ignoruje. Pro návrh bylo 129 zemí, proti se vyslovilo 11 zemí včetně České republiky."

Ukazuje se, že OSN je ovládaná státy nepřátelskými nejen vůči Izraeli, ale i vůči zemím, které Izrael podporují. Ignorovat skutečnost, že Židé měli na Chrámové hoře svůj nejdůležitější chrám v době, kdy arabské kmeny jen kočovaly a o náboženství či islámu neměly ani tušení, je ošklivý záměr. OSN se stává zbytečnou institucí.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama