Monika Jarošová

  • SPD
  • Ústecký kraj
  • poslankyně
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,45. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

30. 8. 2019 10:43:51 - kapsicin

Jak zvládáte všechny funkce na 100% ?

Dobrý den.
Petiční výbor, místopředsedkyně od 6. 12. 2017
Zemědělský výbor, členka od 17. 4. 2019
Podvýbor
Podvýbor pro myslivost, rybářství, včelařství, zahrádkářství a chovatelství, členka od 13. 2. 2018
Podvýbor pro preventivní programy, přednemocniční zdravotní péči a práva pacientů, členka od 14. 2. 2018
Podvýbor pro potravinářství, veterinární činnost a živočišnou výrobu, členka od 28. 3. 2018
Podvýbor pro lesní hospodářství, členka od 10. 10. 2018
Podvýbor pro lesní hospodářství, předsedkyně od 30. 4. 2019
Komise
Volební komise, členka od 14. 11. 2017
Volební komise, místopředsedkyně od 20. 11. 2017
Stálá komise pro rodinu, rovné příležitosti a národnostní menšiny, členka od 12. 12. 2017
Klub
Poslanecký klub Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura, členka od 26. 10. 2017
Meziparlamentní skupina v rámci MPU
Skupina ČR - Ruská federace, členka od 27. 3. 2018
Děkuji za odpověď. M.O.

Odpověď

Tento dotaz čeká na zodpovězení.