ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,65. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

13.08.2014 20:40:18

Historičtí NEZÁVISLÍ míří na pražský magistrát

Historičtí NEZÁVISLÍ míří na pražský magistrát

Nechuť volit klasické parlamentní strany chtějí využít ve volbách historičtí NEZÁVISLÍ. Postavili kandidátku se známým režisérem v čele a lidmi aktivními v pražských obvodech, a chtějí usednout v zastupitelstvu.

 Hlavní město Praha málo dbá názorů a potřeb pražských obvodů, říkají Nezávislí, Řeší své kauzy jednu za druhou, a Praha s problémy obyčejných lidí jde stranou, Přehazují se stamilióny a miliardy, a lidé v obvodech mají úplně jiné starosti. Posílení samostatnosti pražských obvodů je jedním z cílů Nezávislých. Jsme lidem nejblíž, a chceme jejich problémy přenášet na magistrát. V čele kandidátky je známý režisér Gustav Oplustil, jehož vitalitu by mu mohl leckdo závidět. Režíroval shodou okolností pořad "V Praze je blaze", a aby tomu tak bylo i v budoucnu, zapojil se do komunálních voleb. Nezávislí chtějí zaujmout tím, že jsou normální lidé. To se o mnohých současných politicích říct nedá, dodávají s černým humorem.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama