Občané městu, město občanům

"OMMO.... ejhle, člověk!"
  • OMMO
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,41. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

14.11.2015 10:37:54

Terorismus by neměl mít šanci zvítězit

Terorismus by neměl mít šanci zvítězit

Elity probuďte se! Bezpečnostní opatření nejsou účinná....

Politické hnutí Občané městu, město občanům vyjadřuje soustrast pozůstalým obětí teroristických útoků v Paříži.

Odsuzujeme tento teroristický akt a další takto motivované činy, které si za terče svého řádění berou jednotlivce nebo skupiny lidí. 

Ti, kteří nesou odpovědnost v souvislosti s plánováním a prováděním útoků jen dokazují, že na lidech jim nezáleží a "lidský život" je jim jen prostředkem k realizaci vlastních mocenských a politických cílů, ať už konají v zájmu svém či některého mocenského uskupení kdekoliv ve světě. 

Cena obětí je vysoká, a proto i ochrana lidských životů by měla být na prvním místě. Měly by si to uvědomit vládnoucí elity nejen dotčených zemí, ale i ti z nás, kdo si myslí, že "zlem" dosáhnou svých cílů. Dostojevského, že "Krása svět spasí, zlo jej zničí" platí, i když cena bývá často velmi vysoká. 

Rozséváte-li strach, pak nezískáváte spojence, ale jen další odpůrce.Více zde: http://www.hnutiommo.cz/ 

Více zde: http://www.hnutiommo.cz/
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout