Občanská demokratická strana

  • ODS
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,43. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

27.03.2021 21:29:00

Hradecká ODS má nové vedení. Předsedou se stal Pavel Staněk

Hradecká ODS má nové vedení. Předsedou se stal Pavel Staněk

Oblastní sněm Občanské demokratické strany v Hradci Králové dokončil ve středu 24. března volbu nové oblastní rady. Předsedou se stal Pavel Staněk, místopředsednické posty obsadili bývalý hradecký primátor a europoslanec Oldřich Vlasák a Jiří Tesner.

Členy byli zvoleni Filip Kaška, Jakub Vít, Miroslav Hloušek, Jiří Kričfaluši, Petra Škopová, Zdeněk Kousal, Miloš Nepilý, Matěj Novotný, Milan Plšek a Jan Jeřábek. Sto dnů hájení pro sebe nová oblastní rada nežádá, podle zvoleného předsedy Pavla Staňka má před sebou hradecká oblast několik výzev.

" Mandát nově zvolené oblastní rady je dvouletý a před námi v tomto období vidím řadu nelehkých úkolů. Začít musíme akutním a energickým řešením situace na hradecké radnici, pokračovat budeme volební kampaní před podzimními volbami do poslanecké sněmovny a vzápětí navážeme přípravou na komunální volby," vypočítává Pavel Staněk.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama