Občanská demokratická strana

  • ODS
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,06. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.01.2020 23:56:00

Radní za STAN a Prahu sobě opět ohrožují dostavbu Pražského okruhu

Radní za STAN a Prahu sobě opět ohrožují dostavbu Pražského okruhu

Nejdůležitější dopravní stavba České republiky je opět v ohrožení. Odpovědní pražští radní rozhodli bez vědomí zastupitelstva o změně úseků 518 a 519.

Náměstek primátora za Hnutí STAN Petr Hlubuček a náměstek pro dopravu za Prahu sobě Adam Scheinherr připravují spolu s IPR Praha alternativní podobu Pražského okruhu. Taková situace může zdržet dostavbu okruhu o několik let. Upravenou variantu navíc nepodporuje ani ŘSD a ani Ministerstvo dopravy.

„Náměstek Hlubuček jedná z pozice starosty MČ Lysolaje dle dostupných informací v rozporu se zájmy hlavního města Prahy. Navrhovaná alternativní trasa pražského okruhu navíc pravděpodobně nepřináší očekávaná pozitiva, jen stavbu odkládá v optimistických výhledech minimálně o 5 let. Je nepřípustné, aby vedení pražského magistrátu rozhodovalo o tak důležité stavbě bez informování veřejnosti a pražských zastupitelů.“ říká Ondřej Martan, pražský zastupitel a starosta MČ Praha – Běchovice za ODS.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama