Občanská demokratická strana

  • ODS
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,72. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

23. 10. 2018 22:48:00

Výkonná rada ODS nesouhlasí s návrhy na stažení českých vojáků z Afghánistánu

Výkonná rada ODS nesouhlasí s návrhy na stažení českých vojáků z Afghánistánu

Usnesení Výkonné rady ODS ze dne 23. října 2018

 
  • Výkonná rada děkuje všem voličům ODS za podporu v komunálních a senátních volbách.
  • Výkonná rada ODS gratuluje zastupitelům a senátorům ke zvolení a děkuje všem kandidátům, volebním štábům a zaměstnancům ODS za nasazení a práci ve volební kampani.
  • Výsledek ODS v komunálních a senátních volbách Výkonná rada považuje za úspěch a vnímá jej také jako povzbuzení a potvrzení správnosti aktivní politiky ODS. Využijeme silnější pozice k tomu, abychom zjednodušovali zákony, omezovali zbytečnou byrokracii, chránili svobodu lidí a zabránili populistickým návrhům levicové vlády Andreje Babiše, socialistů a komunistů.
  • Výkonná rada ODS navrhuje, aby výročí 100 let od založení Československé republiky posloužilo k posílení ambicí České republiky spočívajících v návratu mezi 10 nejúspěšnějších zemí světa.
  • Výkonná rada ODS nesouhlasí s návrhy na stažení českých vojáků z Afghánistánu. Jejich působení vnímá jako příspěvek ke zvýšení bezpečnosti občanů České republiky.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout