Občanská demokratická strana

  • ODS
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,36. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

06.03.2021 17:14:00

Výkonná rada schválila koaliční smlouvu, program a kandidátky pro sněmovní volby

Výkonná rada schválila koaliční smlouvu, program a kandidátky pro sněmovní volby

Výkonná rada ODS schválila koaliční smlouvu koalice SPOLU, koaliční volební program a kandidátky. Smlouvu mezi ODS, KDU-ČSL a TOP 09 podepíší předsedové a předsedkyně všech tří stran.

 „Udělali jsme další velký krok k úspěchu v podzimních volbách do Poslanecké sněmovny. Výkonná rada ODS dnes schválila koaliční smlouvu, ambiciózní program a skvělý tým kandidátů. Kvůli špatnému vývoji pandemie nemoci covid-19 bohužel musíme pro tuto chvíli odložit slavnostní podpis koaliční smlouvy. Věřím ale, že až budou čísla v ČR lepší, může právě tento akt symbolicky odstartovat změnu k lepšímu v naší zemi,“ říká předseda ODS Petr Fiala.

Kandidátky v Jihočeském a Královéhradeckém regionu nebyly dosud regionálně projednány kvůli problémům způsobeným pandemií nemocí covid-19 a Předsednictvo ODS se jimi bude zabývat při nejbližší možné příležitosti.

Přehled lídrů ODS v jednotlivých regionech:

ODS

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama