Oldřich Duchoň

Když nevíte, koho volit, volte mne.
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 1,41. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

17.03.2019 23:41:38

Koho pak nám ODSka vyrazí dneska ?

Koho pak nám ODSka vyrazí dneska ?

Bossové všech momentálních partají jsou naprosto stejní a v jednom šiku. Když pominu to , že táta je "exot" a budu věřit , že syn není " poturčenec", tak se pleticháři z ODS zbavili chlapa za kterého mohli dostávat hlasy.

 No tak jak vidíte čtenáři jsme zase v roce 1989, 1968 či kdo ví kdy. Co se změnilo no nic utekl zase kousek života každého z nás a praktiky po euforii co si říká demokracie se nezměnili zase se vylučuje za mluvené či psané slovo. Smůla je ta , že si vyloučili pohrobci kádr , který je přitažlivý a má to v hlavě srovnáno. Zřejmě je nežádoucí pro takové jako Topol,Ičko či paní Božka ze Žďáru, právník ze Plzně či další demokraty a demokratky z doby řádění po Klauzovského modrého ptactva. No uvidíme co za překvapení se nám ještě vyvrbí na scéně zvané politika příště. A že ono to příjde  o tom není pochyb nebojte.  Je to otázka času.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama