Ondřej Liška

  • Jihomoravský kraj
  • Výbor pro evropské záležitosti
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,93. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

19.10.2014 10:56:59

Má to smysl

Má to smysl

Ondřej Liška k úspěchu zelených v senátních volbách

Když byli před dvěma lety zvoleni senátory s podporou zelených Eliška Wagnerová a Libor Michálek, vyslovil jsem sen, že jim za dva roky pošleme posily a bude tak moci vzniknout klub v Senátu pro zelené a zeleným blízké politiky a političky. O rok později jsem oslovil Václav Láska, Jitka Seitlová a Vaclav Hampl.

Psali jsme:

Podařilo se dohodnout i společný postup s KDU-ČSL a o další rok později už vedli se svými týmy skvělé kampaně. Ten sen se dnes stal skutečností. (A mezitím vstoupila v doplňovacích volbách do Senátu i Ivana Cabrnochová). Blahopřeju jim všem k dnešnímu zvolení a zvláště ke kampaním vedeným férově a trasparentně v míře, jaká se zde nenosí. Díky všem zeleným, kteří/é se na úspěchu v senátních volbách podíleli. Dnešek beru jako potvrzení toho, že pokud porosteme dál trpělivě odspodu a nepřestaneme si na sebe klást vyšší nároky, než je zvykem okolo, pak je jen otázkou času, kdy budeme slyšet o zeleném klubu nejen v Senátu, ale i ve Sněmovně.

Greens up!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama