Pavel Novotný, DiS.

Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě
  • ODS
  • Praha-Řeporyje
  • starosta městské části
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,81. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

09.12.2019 11:07:28 - Bel

Nevím, jaký titulek mám dát mému dotazu

Pane Novotný o politiku se zajímám a registruju bez ztráty paměti, že žádný zatím a to ani za komunistů nebyl jako vy.
Netušila jsem ale, že jste za ODS, měla jsem za to, že jste si nějakou stranu založil.
ODS mě už dávno přestala zajímat a jen mě štve a bere co dům dal.Komě starostky a poslankyně Ćernochové bych ODS odpískala.Nevím, co za lidi žije v Řeporyjích, ale velká sláva to nebude, jinak byste nebyl jejich mluvčím.
Ptám se: jste politik a naše budoucnost, což jsou multikulti študentíci si vytvářejí názor na svět.Bude jim k dobru Vaše nonstop sprostý pořvávání, které máta za demokratické? Já si to nemyslím. Co vy myslíte, že slovo demokracie vůbec znamená ? Já vím už dávno že je to prázdný slovo, s kterým si čutá kdejaký blb.Odpovězte, jste schopen své názory vyjádřit normálně ?
Děkuji , Bel

Odpověď

11.12.2019 1:26:57 - Pavel Novotný, DiS.
 Bude jim k dobru Vaše nonstop sprostý pořvávání, které máte za demokratické? Nebude. Je demokratické!Já si to nemyslím. Co vy myslíte, že slovo demokracie vůbec znamená ? Vše, co rekprezentujiOdpovězte, jste schopen své názory vyjádřit normálně ? Samozřejmě jsem, ale tady to nejde, čtenáři PL nejsou normální, příčetní příjemci. Jednám s nimi jako se zmanipulovanými pablby, nelze mě podle reakcí zde posuzovat. Schválně tu provokuji.