Pavel Novotný, DiS.

Největší miláček čtenářů nejnedůvěryhodnějšího webu v Evropě
  • ODS
  • Praha-Řeporyje
  • starosta městské části
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,82. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

02.01.2020 17:52:39 - Miro MOODS

Odpověď na Vaši otázku....CO SI O TOM MYSLÍM JÁ

Pane Novotný,
proč zacházíte do detailů o vyšetření na psychiatrickém odd. ÚVN, ani mne nezajímá kolik dnů jste tam strávil, už vůbec se neohrazujte svým IQ, neptal jsem se a ani nehodnotil prezidenta
Zemana, byla řeč o Vás a ,, o močení na hroby, pozvracení někoho ,o chlívu který vypouštíte na lidi a své oponenty či kritiky.
Za mne děkuji Bohu, že si politici napříč politickým spektrem nepodávají kliku na psychiatrickém odd., aby nás později ujišťovali, že nejsou psychopaté.
V nějakém rozhovoru jste o sobě tvrdil, že jste úspěšný bulvární novinář.... dle mne jste jen vulgární člen ODS, který nectí tradice a nestačil si všimnout, že se tam jedná slušně.
Já jsem s Váma krávy nepásl a na pivo spolu nechodíme, vyprošuji si, aby jste mne netituloval blbem, děkuji, ale pakliže Vám to zvýší sebevědomí .... pochopím to.

Přeji Vám pevné zdraví v roce 2020.

Miro MOODS

Odpověď

29.04.2020 19:53:07 - Pavel Novotný, DiS.
 Děkuji za informace a projevený zájem. Relevance nulová. Nikdo tě neslyší, nikoho nezajímáš, nic z toho nebude! Nesnáším čeládku ve světnici, už mě, prosím, neotravu, mám důležitou práci. Pomocné síly v zemědělství jsou den ode drzejší.