Pavol Lukša

č. 1, Moravskoslezský kraj
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,83. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

30.08.2017 10:05:10

Bělobrádek poslední dobou perlí

 Bělobrádek poslední dobou perlí

Pokud se jeho vtípek nepodaří, jsou prostě blbci ti, kteří jej nepochopí. Jistě je tu spousta věcí k řešení a mocný šéf lidovců by měl ponechat lidem právo říct o svém pejskovi, že umřel.

Mnohdy se stává členem rodiny a pro osamělé lidi i záchranou, která je nutí k životu, péči o něj, procházkám, a tak vlastně kontaktu s vnějším světem. A jestli řeknu o svém domácím miláčkovi, že umřel, rozhodně tím nevyjadřuji levicový názor. Nazývat ty, kteří jeho nepovedený vtip neakceptují, idioty, je jen další vulgaritou z úst tohoto lidovce. Akorát nám předvádí, co může z člověka udělat moc. Patent na rozum však tento pán rozhodně nemá. Kam zmizela tolik jím deklarovaná lidovecká pokora, když vyjádření vlastního názoru člověka považuje za idiotismus? 

Pavol Lukša, předseda Dobré volby 2016

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama