Pavol Lukša

č. 1, Moravskoslezský kraj
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,86. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

26.08.2015 18:05:00

Názory, před kterými je třeba varovat

Názory, před kterými je třeba varovat

Výroky poslankyně Semelové ( KSČM ) se dají zařadit k těm, které dnešní společnost nemůže a nesmí akceptovat. Svoboda slova je jedna věc, ale názory této poslankyně jsou opravdu mírně řečeno nevhodné.

 Pokud se skutečně KSČM vyjádřila, že si lidé, když nesouhlasí s těmito výroky, měli televizi přepnout, je to velmi úsměvné. Přepnout nebo vypnout televizi samozřejmě můžeme, jenže nemůžeme tím zamezit tomu, aby Semelová své pokřivené názory nešířila na veřejnosti dál, ať už formou písemnou, nebo ústní. Koneckonců, předseda ÚV KSČM, doktor Filip, a europoslanec Ransdorf sami přispěli na pomník Milady Horákové a myslím, že udělali dobře.

Proto mě tím víc překvapuje, že se tato strana, jež se od mnohých činů KSČ distancovala ve svých vyjádřeních, k těmto názorům své členky staví tak laxně. Určitě u magistra Kincla nejde o volební tah a není od věci podívat se a zapřemýšlet nad názory soudružky Semelové, které jako poslankyně pronáší i na půdě Poslanecké sněmovny a které jsem s nechutí několikrát poslouchal i já. Dnes se sama hájí svobodou slova, což je ve vztahu k Miladě Horákové velmi tristní, neboť právě Milada Horáková byla za své názory díky KSČ popravena.

Nelze také souhlasit s tím, že vstup vojsk Varšavské smlouvy byl internacionální pomocí naší republice. Mnozí z nás se z této „pomoci“ dodnes vzpamatovávají. Nikdo netouží poslat Martu Semelovou do vězení, ale omluvit by se rozhodně měla, protože jinak je potřeba uvažovat o tom, jaká vlastně ta nová KSČM je.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama