Pavol Lukša

č. 1, Moravskoslezský kraj
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -0,84. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

28.07.2015 10:36:16

To snad ne

To snad ne

Diskuse o povolení určitého množství alkoholu za volantem na základě vzoru ze zahraničí může být u nás velmi problematická.

Člověk je tvor, který vždy hledá jak zákazy, příkazy či zákony obejít nebo je alespoň porušit. Zákon přeci není zeď, a tak dnes, když sledujeme zprávy o dopravních nehodách, běhá nám mráz po zádech. Ať už jsou to drogy či alkohol za volantem, počet mrtvých či zraněných je v České republice rozhodně alarmující. Jsme schopni diskutovat o všem možném, o zákazu kouření, běžencích, zvýšení rychlosti na dálnici, ale povolení byť jen malého množství alkoholu pro řidiče by mělo zůstat tabu. Možná by senátor Kubera z ODS při troše snahy mohl najít smysluplnější téma nežli to, které ho v poslední době tolik zaujalo, a to tolerance alkoholu v malém množství pro řidiče. Spíše bych uvítal kampaň proti alkoholu a drogám za volantem.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama