Petr Cvalín

https://www.facebook.com/petr.cvalin.58/
  • BPP
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 4,45. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

29.05.2017 20:35:49 - mravenec-99

Usiloval zastřelený rom o vraždu? Je obvinění střelce politickou objednávkou?

1) Co říkáte na případ zastřeleného roma? Podle některých informací se pokoušel přejet příbuzného, takže ho člověk s legálně drženou zbraní zastřelil. Opravdu nevěřím médiím, že by bezúhonný člověk jen tak vyběhl z domu a zavraždil člověka, který by "jen" boural do ostatních aut.
http://aeronet.cz/news/exkluzivni-informace-zevnitr-v-chomutove-to-byl-regulerni-teroristicky-utok-hrdina-presto-miri-do-vazby-cikanizace-ceske-politiky-dosahuje-vrcholu-na-kauzu-jsme-upozornili-i-ruska-a-americka-media/
2) Je jasné o co jde - o legálně držené zbraně. Současné vládě se vůbec nehodí, že by ozbrojený občan zabránil téměř teroristickému útoku v podobě útoku auta. Naopak se z toho bude snažit vyrobit opak, aby to vypadalo jako rasistický útok, aby byla záminka odzbrojit lidi. Klidně se z člověka, který je hrdina, vyrobí vrah a pošle se na politickou objednávku do vězení. Vládě je to fuk, ta se dnes prakticky otevřeně snaží o likvidaci vlastního národa. Co si myslíte Vy?

Odpověď

29.05.2017 21:21:31 - Petr Cvalín
Dobrý den,
K Vaší otázce se nemohu vyjádřit zcela jasně, neboť neznám všechny podrobnosti. Ale věřím, že Policie ČR tento případ vyšetří.