ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,99. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

30.05.2024 7:23:42

Pane premiére....A dost!

Pane premiére....A dost!

Premiéra Petra Fialu zajímá vše, jen ne zájmy občanů ČR

 Jako nebetyčnou aroganci a cynismus považuji autogramiádu nové knihy Petra Fialy v době, kdy naše země zažívá bezprecedentní ekonomickou krizi, která každého z nás postihuje od rostoucích cen potravin a pohonných hmot, až po nejdražší platby za elektrickou energii na světě. 
Jako nebetyčnou hloupost a doslova bezpečnostní riziko pro ČR pak považuji Fialův výrok z úterního rána, kde doslova říká, cituji: "Ukrajina bránící se ruské agresi by měla mít možnost poskytnutými západními zbraněmi útočit na ruské cíle i mimo své území." Těmito slovy Petr Fiala podpořil návrh generálního tajemníka NATO Jense Stoltenberga, který nedávno vyzval spojence k uvolnění restrikcí, které to zakazují.

Nechci ani domýšlet kam by se konflikt posunul, kdyby k těmto útokům došlo.

V následujících volbách do Europarlamentu máme možnost vystavit stopku arogantním, prolhaným a troufnu si říct, pro naši zemi nebezpečným politikům, typu právě Petra Fialy a i když on osobně nekandiduje, v koalici Spolu je podobných spousta.

Politiku vrátíme občanům, politikou budeme apelovat na mír, nikoliv na eskalaci konfliktu.
Váš Petr Gawlas a ČSSD
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama