Petr Letocha

  • STAN
  • Moravskoslezský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -2,17. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

21.09.2023 15:19:00

Sledování očkování proti vážným nemocem v reálném čase

Sledování očkování proti vážným nemocem v reálném čase

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k digitalizaci zdravotnictví.

 Co říkáte na elektronizaci českého zdravotnictví? V dnešní době podle mě neexistuje důvod, proč nechávat údaje na papíře. K tomu by měl přispět nový systém sledování očkování proti vážným nemocem v reálném čase, což jde ruku v ruce se zavedením nových služeb elektronického zdravotnictví pro pacienty i lékaře.

Odpoledne jsem měl opět tu čest přivítat v sále Poslanecké sněmovny skvělou skupinu studentů z Orlové. Je inspirující vidět jejich zájem o politiku. Společně jsme prozkoumali význam parlamentní demokracie a mé role jako poslance. Moc si toho vážím a doufám, že tato zkušenost jim pomůže lépe porozumět naší demokracii a jejím hodnotám.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama