ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,13. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

03.05.2011 16:28:35

Reformní zákony budeme projednávat i do noci

Reformní zákony budeme projednávat i do noci

Poslanci ODS dnes po zasedání svého klubu potvrdili, že budou trvat na projednání všech bodů programu probíhající schůze.

Za prioritu přitom považují projednání návrhu novely zákona o veřejném zdravotním pojištění, úsporných opatření v rezortu ministerstva práce a sociálních věcí a tzv. malou důchodovou reformu, která reaguje na loňské rozhodnutí Ústavního soudu ČR. 

„Víme o výzvě Bohuslava Sobotky poslancům sociální demokracie, aby blokovali projednávání reformních zákonů.
Je to klasický příklad obstrukčního jednání, který potvrzuje, že sociální demokraté nemají skutečný zájem s vládní koalicí reformy diskutovat," uvedl po jednání klubu jeho předseda Petr Tluchoř.

„Poslanci ODS jsou jednoznačně připraveni dokončit projednávání všech bodů programu této schůze. A to i s vědomím, že se jednání poslanecké sněmovny protáhne do pozdních večerních hodin a bude probíhat i v příštím týdnu," doplnil Tluchoř. Pokud by byl překročen časový limit, který je v harmonogramu jednání sněmovny k dispozici, jsou podle něj poslanci ODS připraveni podpořit konání mimořádné schůze.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama