ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,11. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

10.02.2018 21:53:00

Ministr Šmíd se zúčastní konference na podporu romské kultury

Ministr Šmíd se zúčastní konference na podporu romské kultury

Konference nazvaná „Podpora rozvoje romské kultury: současné výzvy a budoucí příležitosti“ proběhne 13. února 2018 v Galerii Českých center na Praze 1 od 10 do 15 hodin.

 Akce je zaměřena na prezentaci romské kultury v Čechách i zahraničí, výzvy a překážky spojené s financováním romských kulturních akcí a budoucího rozvoje romského kulturního dědictví.

Cílem konference je sdílení zkušeností a pozitivních příkladů prezentace romské kultury na mezinárodní úrovni a setkání zástupců evropských a národních institucí, kteří představí možné budoucí příležitosti. Na konferenci vystoupí zástupci ERIAC, Rady Evropy, Ministerstva kultury ČR, hlavního města Prahy, zástupci romských neziskových organizací, romští umělci a další.

Po skončení konference následuje od 19 hodin večerní kulturní program v Divadle v Korunní na Praze 2.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama