ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,11. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

09.05.2018 6:38:00

Ministr Šmíd se zúčastní zahájení knižního veletrhu Svět knihy

Ministr Šmíd se zúčastní zahájení knižního veletrhu Svět knihy

Ministr kultury Ilja Šmíd se na pražském výstavišti v Holešovicích 10. května 2018 v 11 hodin zúčastní slavnostního zahájení 24. mezinárodního knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha 2018.

 Dvěma hlavními tématy veletrhu a festivalu budou Komiks s přehlídkou domácích i zahraničních tvůrců a Převratné 20. století, nabízející reflexi tohoto období v podobě diskuzí a prezentací domácích i zahraničních autorů a myslitelů.

Zemí, jejíž literatura se představí na festivalu v roce 2018 zevrubněji, bude Izrael. Hlavním hostem Světa knihy bude chilsko-francouzský legendární filmový a komiksový tvůrce Alejandro Jodorowsky.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama