ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,11. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

21. 4. 2018 15:46:00

Ministr Šmíd se zúčastní zahájení projektu NPÚ na Karlštejně

Ministr Šmíd se zúčastní zahájení projektu NPÚ na Karlštejně

Ilja Šmíd se v pondělí 23. dubna 2018 od 10,00 hodin zúčastní podpisu smlouvy a zahájení IROP projektu NPÚ s názvem „Hrad Karlštejn – klenot české země“.

 Akce proběhne na hradě Karlštejn za účasti generální ředitelky NPÚ Naděždy Goryczkové, ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové a dalších čestných hostů. Státní hrad Karlštejn je národní kulturní památkou ve vlastnictví státu a je ve správě příspěvkové organizace Ministerstva kultury - Národního památkového ústavu.

Projekt NPÚ získal podporu v rámci Integrovaného regionálního operačního programu a financován bude z Evropského fondu pro regionální rozvoj. Jeho realizací se rehabilitují a nově zpřístupní cenné prostory, vytvoří nové expozice a prostory pro nové akce, kvalitativně se zvýší návštěvnické prostředí a zefektivní návštěvnický provoz, obnoví se technicky nevyhovující infrastruktura a zvýší se prestiž a návštěvnost hradu.

Termín:
23. dubna 2018

Místo:
Státní hrad Karlštejn

Program:
9:00 – individuální prohlídka hradu Karlštejn
10:00 – slavnostní zahájení projektu a podpis smlouvy

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama