PhDr. Ing. Mgr. Jan Hrnčíř, MBA, LL.M.

předseda SPD JmK
  • SPD
  • Jihomoravský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,77. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

09.08.2017 11:10:17

Inkluze: Další nesmysl z dílny ČSSD před krachem?

Inkluze: Další nesmysl z dílny ČSSD před krachem?

Po smetení nesmyslného kariérního řádu pro učitele, je v ohrožení i další pomník exministryně Kateřiny Valachové a její neomarxistické úderky.

Po všech těch multikulturních a inkluzivních projektech, které Ministerstvo školství pod vedením Kateřiny Valachové (ČSSD) ve školství prosadilo, přichází do problémů i samotná inkluze ve vzdělávání. Stát totiž nemá finance na asistenty a potřebné pomůcky. Ministru školství se ani nedaří prosadit klíčové legislativní změny, aby vůbec mohlo začleňování žáků s postižením do běžných školních kolektivů fungovat. Nakonec se zdá, že tento zrůdný projekt, jehož největší slabinou je obelhávání hendikepovaných dětí ujišťováním, že se jim i přes jejich postižení svět přizpůsobí, což není v praxi pravda, skončí na nedostatku peněz. Ministr školství požaduje pro rok 2018 astronomické 4 miliardy korun. Nezbývá než doufat, že tyto peníze se v rozpočtu nenajdou a tento projekt bude tak definitivně ukončen. Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama