PhDr. Ing. Mgr. Jan Hrnčíř, MBA, LL.M.

předseda SPD JmK
  • SPD
  • Jihomoravský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,74. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

09.02.2017 20:53:43

Multikulturní fronta z brněnského magistrátu opět útočí

Multikulturní fronta z brněnského magistrátu opět útočí

Od září bude Brno rájem pro imigranty, alespoň se o to velmi snaží koalice ANO, KDU - ČSL, Žít Brno s Piráty, Zelení a TOP09.

Na posledním jednání zastupitelstva si totiž tato vykutálená koalice odhlasovala projekt na integraci imigrantů, prozatím s rozpočtem 10 mil. Kč. Kromě skvělého byznysu pro různé „neziskovky“ se samozřejmě počítá i s imigranty z arabských zemí, pro které se budou shánět arabsky mluvící zaměstnanci magistrátu. Je nad slunce jasné, že se jedná o přípravu na vládní záměr přijímat do země nelegální migranty, kteří se potulují Evropou a Brusel nám je nutí prostřednictvím kvót po tisících. Multikulturní ghetta tak v Brně mají zelenou i přes varující zkušenosti z metropolí na Západě. Opravdu tohle chceme..? Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama