PhDr. Ing. Mgr. Jan Hrnčíř, MBA, LL.M.

předseda SPD JmK
  • SPD
  • Jihomoravský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,68. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

04.04.2017 11:43:13

Vládnoucí partička z brněnského magistrátu hrubě útočí na své sousedy

Vládnoucí partička z brněnského magistrátu hrubě útočí na své sousedy

Tak, a je tu další nevydařený projekt za veřejné peníze. Tentokrát se jedná o turistického průvodce, který má zřejmě za cíl zesměšnit a urazit některé obyvatele Jihomoravského kraje.

Vykutálená magistrátní koalice ANO, KDU - ČSL, Žít Brno s Piráty, Zelení a TOP09 Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE totiž vydala prostřednictvím své organizace Turistické informační centrum, nového průvodce pro turisty TO JE BRNO, ve kterém jsou hrubě napadána okolní města a obce.
Není podstatné, jestli se jedná o úmysl nebo jen nepovedený vtip, v oficiálních materiálech města to nemá co dělat. Jedná se tak jen o další ukázku tragické nekompetentnosti a nevychovanosti spratků ve vedení města Brna.
Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 1 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama