PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D.

Připraven na zteč!
  • Piráti
  • Ústecký kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,64. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

24.09.2021 20:33:00

Chaosu vlády se dalo předejít

Chaosu vlády se dalo předejít

Komentář na facebookovém profilu k návrhu zřízení vládního analytického útvaru

 Chaosu vlády, který stál život 30 000 lidí během covidové pandemie, se dalo předejít. Po volbách chceme vytvořit VAU - Vládní analytický útvar, který obsadíme špičkovými nezávislými odborníky po vzoru britského PolicyLabu nebo slovenského Útvaru hodnoty za peniaze.

Naše země tak získá odborné zázemí pro to, aby hospodařila efektivněji, chystala kvalitní zákony a zmodernizovala českou ekonomiku. V případě nenadálých krizí, jako je například právě epidemie covidu, by útvar státním institucím pomáhal s rychlým rozhodováním.

Stát mají totiž řídit experti a používat k tomu skutečná data. Ne populistické loutky, kterým jde jen o vlastní prospěch.

Detailně to máme v našem programu ZDE

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama