VIDLÁKŮV TÝDEN Zhrubnutí společnosti, které se vyjevilo při derby Sparty a Slavie? Ano, ale nemůže za to Babiš, říká moravský zemědělec a bloger Daniel Sterzik, zvaný Vidlák. Problém je podle něj v tom, že lidé chudnou a štve je to. „Nedivte se, že lidi štve, že se s tím nic neudělalo. Evropské hodnoty jsou stále blbější a totalitnější, americké prezidenty víc než svoboda zajímají peníze, naše důchody shořely na Ukrajině… Mělo by nás spíš překvapovat, jak málo hustá ta dnešní atmosféra je,“ tvrdí.
Foto:
Repro Youtube
Popisek: Invaze na hřiště z Tribuny Sever
reklama
Tak se všichni rozhorlují nad tím, co se stalo na Slavii v Edenu. A samozřejmě za to dle liberálů mohou Babiš, Turek a Macinka, protože za jejich vlády dochází ke „zhrubnutí společnosti.“ Jak se to jeví z Vidlákova?
Z Vidlákova se to jeví, že víc než ke zhrubnutí společnosti dochází k masové debilizaci. Víte, já sport vždycky sledoval jen okrajově a nejsem žádný znalec, ale pochopil jsem správně, že Slavia vyhrávala, chyběly jí minuty do výhry titulu a JEJÍ VLASTNÍ FANOUŠCI ji o titul připravili, protože vyběhli na hřiště podle vzoru svých ukrajinských kolegů z Majdanu? A k této debilitě se vyjádřili takřka všichni pravdoláskařští politici a řekli, že za to může Babiš? To bude henten hantavirus... leze to na mozek.
Já si tedy dovoluji tvrdit, že někdy od roku 2020 atmosféra v téhle zemi houstne. Lidé jsou protivní, nedůtkliví a, s prominutím, kyselí jak pr... Všiml jste si toho také?
Jo, všiml jsem si toho, ale vůbec se tomu nedivím. Přestali jsme být pupkem světa, staré zaručené recepty na zbohatnutí a prestiž přestaly fungovat, ukázalo se, že i v Ugandě mají hezčí a čistší letiště než v Praze, jakási Dubaj se během dvaceti let proměnila v centrum světového byznysu a postavili tam nejvyšší mrakodrap světa, zatímco u nás postavili jen tunel Blanka a to jen díky úplatkářskému umění Romana Janouška, protože kdyby nedělal korupci, nepostavilo by se nic.
Se nedivte, že to lidi štve a dvojnásobně je štve, že se s tím nic neudělalo. Evropské hodnoty jsou stále blbější a totalitnější, americké prezidenty víc než svoboda zajímají peníze, naše důchody shořely na Ukrajině... mělo by nás spíš překvapovat, jak málo hustá ta dnešní atmosféra je.
Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.
Co tím přesně myslíte? Jak podle vás prezident násilně mění ústavní pořádky? Prezident přeci využil svého práva se obrátit na soud a ten nějak rozhodl, on přeci žádnou ústavu nemění, jen vlastně požádal o upřesnění, jak je myšlena, což je podle mě i dobře a snad pro příště budete jako politici věnov...
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.
Uživateli nejlépe hodnocený komentář
Já bych v tom politiku tolik nehledal, Ach jo (bls1)
, 13.05.2026 11:28:38
spíš nedostatek koníčků. Co dnes vlastně lidé mají za koníčky? Nejradši někam cestovat a tam jíst a pít. Řekněme, že jim to zabere tak měsíc do roka, ale co ten zbytek? Někteří vyplňují čas sportováním, ale pořád to jsou aktivity, kde po vás nic nezůstane. Nestaví si domy, nepěstují svoje ovoce a zeleninu, nespravují auta apod. Všechno si jen kupují. I na to hubnutí už prý jsou zázračné pilulky. Takže všechno je určeno penězi a tam drtivá většina brzo narazí na svůj příjmový strop. Ještě tak čekat na dědictví...