PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D.

Místopředseda vlády pro digitalizaci
  • Piráti
  • místopředseda vlády
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,74. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

09.12.2022 19:57:00

Dnes je mezinárodní den boje proti korupci

Dnes je mezinárodní den boje proti korupci

Komentář na facebookovém profilu k pirátskému protikorupčnímu balíčku

 Prorůstání korupce a mafiánských skupin do politiky je průšvih na všech úrovních, ať už se šmelí s veřejnými zakázkami, odsávají se dotace nebo berou úplatky. Stát se musí před korupcí a zneužíváním moci efektivně bránit!

Proto jsme přišli s pirátským protikorupčním balíčkem, který zamezí nebo minimálně hodně zkomplikuje snahy všech nenechavců a šíbrů okrádat lidi, města a stát. Jako Piráti fungujeme v politice 13 let s čistým štítem, a tak chceme naše zkušenosti přenést i na úroveň státu, krajů a obcí.

Jsem rád, že některé zákony z balíčku jsou už schváleny a další k tomu nemají daleko. S korupcí skončíme, protože máme odvahu dělat, co je správné!

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama