PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D.

Místopředseda vlády pro digitalizaci
  • Piráti
  • místopředseda vlády
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,77. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

03.06.2023 12:26:00

Nikdo se nenarodí jako rodič-expert

Nikdo se nenarodí jako rodič-expert

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k rodičovství.

 Pod pojmem rodičovství si je možné představit mnohé. Existují krásné a nezapomenutelné okamžiky, když vidíme své děti rozzářené štěstím, ale také obtížné situace, které od nás vyžadují kompromisy, neustálé vysvětlování a trpělivost.

Nikdo se nenarodí jako rodič-expert. Je proto důležité být vůči svým dětem otevřený, naslouchat jim, respektovat jejich jedinečné potřeby a jednat s nimi s trpělivostí a porozuměním.

Ačkoli rodičovství může být náročné a vyžadovat obrovské úsilí, je to jedna z nejcennější rolí, kterou můžeme mít. Cítím hlubokou vděčnost za možnost čelit rodičovským výzvám po boku Lydušky a za každý den, který mi dává příležitost vidět svého syna růst, rozvíjet se a objevovat svět.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama