PhDr. Miroslav Sládek

  • SPR-RSČ Miroslava Sládka
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,61. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

22. 5. 2016 8:52:58 - Fannyx

Dotaz

Hezkou neděli pane doktore, předem děkuji za vaše odpovědi, takhle by měl správný politik reagovat a ne jako pan Klaus či Marek Benda, kteří asi zapomněli psát :-)
Zeptám se Vás: Co si myslíte o iniciativě pana Kocába, který zakládá iniciativu Peloton. "Chce podpořit demokratické kandidáty na prezidenta". Co je v pozadí asi tuší mnoho občanů, chce podpořit hlavně svého přítele pana Horáčka v kandidatuře na prezidenta naší země. Je morálně únosné, aby člověk, který před léty okradl akcionáře fondu Trend a nebyl za defraudaci potrestám dále působil ve veřejné sféře ? Děkuji za odpověd. František

Odpověď

28. 6. 2016 20:44:27 - PhDr. Miroslav Sládek
 Omlouvám se za pozdní odpověď, ale jak víte do televize mne nepustí a tak musím cestovat pořád po republice a s každý m občanem promluvit osobně. Jsem tomu ale rád, nestěžuji si, protože bych jinak mohl dopadnout jako vámi jmenovaní, kteří již ani nevědí, jaké to je, chodit pěšky mezi lidmi.Celá ta umělecká banda je vždy kam vítr, tam plášť, jdou s tím, kdo jim zaplatí. Ve středověku měli dost rozumu, aby tu chásku vyhnali před setměním za brány města, aby v noci nemohla krást apod.Jinak ale tu současnou bandu nepřebírám, protože je jeden za osmnáct a druhý bez dvou za dvacet. A je skutečně jedno, zda to je Bakala, Babiš, Klaus, Kalousek, Kocáb, atd. Vyprat to úplně všechno a začít znovu.