PhDr. Miroslav Sládek

  • SPR-RSČ Miroslava Sládka
  • mimo zastupitelskou funkci
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 3,61. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

14. 12. 2015 10:23:10 - Kratos

nepoučitelnost voličů

Dobrý den.
Co říkáte na lidi, kteří zcela nelogicky neustále volí v cca čtyřletých cyklech v té době zrovna tzv. módní stranu. Tím myslím - VV, TOP 09, ANO. Copak nepřemýšlejí, proč jsou tyto strany zakládány a kam to všechno směřuje. Děkuji za odpověď.

Odpověď

15. 12. 2015 11:22:48 - PhDr. Miroslav Sládek

Dobrý den, děkuji za tuto otázku. Máte naprostou pravdu, každé čtyři roky je veřejnosti předhozena jedna "nová" strana, bez programu jenom s několika prázdnými sliby, které stejně nejsou nikdy splněny. Třeba poslední příklad ANO. Několik slibů z nichž nebylo za poslední dva roky splněno vůbec nic. Peníze mediálního magnáta a plno parazitů, kteří již vystřídali všechny politické strany a jdou neomylně za pachem peněz. Prázdná slupka. Bohužel lidé jsou v naší zemi skutečně neopučitelní. Místo toho, aby sledovali aleaspoň trochu dění a pamatovali si, tak zapomínají po čtrnácti dnech a místo toho, aby si vážili originálu a toho, kdo má stálé názory ještě k tomu osvědčené časem, tak se raději přelévají jako bláto.

Přitom tyto "nové" strany jsou zakládány za peníze prominentů minulého režimu, BIS nebo arménské mafie. V čele stojí snadno manipulovatelné nuly, kterým se dělá reklama ve stylu Hollywoodu.

Uznávám, že situace je naprosto tristní. Dá to hodně práce už konečně změnit chování lidí, i když musím konstatovat, že v naší zemi to půjde velmi obtížně. Přesto se nemůžeme vzdávat.