RNDr. Jan Zahradník

  • ODS
  • Jihočeský kraj
  • poslanec
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je 2,51. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

Dotaz

21. 2. 2019 12:39:19 - Budějce

Václav Klaus ml. a kandidátka ODS do Evropského parlamentu

Dobrý den, pane poslanče,

čím si vysvětlujete, že na webových stránkách ODS je věnován prostor kdejakému politikovi strany, zatímco Vašemu kolegovi Václavu Klausovi ml., který je velmi aktivním a viditelným poslancem a jako jeden z mála pracuje skutečně ve prospěch občanů, je tento prostor zcela odepřen.

Má druhá otázka se týká voleb do Evropského parlamentu. Nepovažujete ta schizofrenní, že na kandidátce Vaší strany je na jedné straně pan Zahradil s velmi realistickým přístupem k evropské problematice, ale na volitelných místech například lidé jako pan Krutílek či paní De Croix, kteří by se se svými názory velmi dobře vyjímali na kandidátce Top 09 a STAN. Pro mě je to alespoň kromě kompletního neomarxistického vedení ODS další z důvodů, proč už takovou ODS nemohu více volit.

Odpověď

22. 2. 2019 7:07:57 - RNDr. Jan Zahradník
 Vážený pane Budějce,

nejsem správcem webových stránek ODS a tak jejich podobu mohu ovlivnit jen nepřímo. Nebudu si také dělat nějaký průzkum, jaký prostor je Klausovi ml. na webu ODS věnován. Souhlasím s Vámi, že Václav Klaus ml. je aktivní a pracovitý poslanec a jako takový si zaslouží větší pozornost na stránkách ODS. Něco v tomto ohledu podniknu.

Teď k Vašemu druhému dotazu. Nejsem člen Výkonné rady ODS, která kandidátku do evropských voleb schvalovala, takže na její podobě jsem se nijak nepodílel. Jedno Vám ale řeknu jasně. Budu ji ze všech sil podporovat a budu se snažit přesvědčit co nejvíce lidí, aby tak učinili také. Podle toho co píšete, je to u Vás asi zbytečné. No co se dá dělat.

S pozdravem

Jan Zahradník