RNDr. Jana Plamínková

  • STAN
  • Hlavní město Praha
  • krajská zastupitelka
ProfileTopCardGraphDescription

Průměrná známka je -1,08. Vyberte Vaši známku.

-3 -2 -1 0 1 2 3 4 5

( -3 je nejhorší známka / +5 je nejlepší známka )

31. 8. 2017 22:47:00

Hřiště a cesty v parku U Čeňku vybudují Lesy hl. m. Prahy

Hřiště a cesty v parku U Čeňku vybudují Lesy hl. m. Prahy

Zakázku na realizaci hřišť a komunikaci v parku U Čeňku mezi Prahou 14 a Dolními Počernicemi získají podle rozhodnutí Rady hl. m. Prahy Lesy hlavního města Prahy.

 Společnost má ke všem potřebným činnostem příslušná oprávnění i odbornost. Hodnota zakázky činí 18 856 752,36 Kč bez DPH.

„Občané Černého Mostu i Dolních Počernic získají realizací této akce pěkné a moderní hřiště pro všechny věkové skupiny. Doplní se též systém cest a veřejné osvětlení,“ uvedla radní hl. m. Prahy Jana Plamínková.

V letech 2015-2016 Praha řešila zanedbané území mezi Prahou 14 a Dolními Počernicemi stavbou parku U Čeňku jako plochy pro sportovní a rekreační vyžití. V rámci stavby byly provedeny především terénní úpravy, které spočívaly v modelování stávajícího území, budování komunikací, přeložkách inženýrských sítí a řešení parkování na okraji parku. V roce 2016 byla částečně doplněna zeleň a nyní zde vznikne hřiště pro děti a seniory včetně přístupových cest pro pěší a veřejného osvětlení.

Profily ParlamentníListy.cz jsou kontaktní názorovou platformou mezi politiky, institucemi, politickými stranami a voliči. Názory publikované v této platformě nelze ztotožňovat s postoji vydavatele a redakce ParlamentníListy.cz. Pro zveřejňování příspěvků v této platformě platí Etický kodex vkládání příspěvků a Všeobecné podmínky používání služby ParlamentníListy.cz.
Diskuse obsahuje 0 příspěvků Vstoupit do diskuse Komentovat článek Tisknout
reklama